Soutěž

Kdo vyhrál menšiny mezi námi?

19.12.2011

V pondělí 12. prosince 2011 rozdělila ROMEA již poosmé ceny v soutěži Menšiny mezi námi. Ceny si ve třech oblastech, výtvarné, literární a fotografické, převzalo celkem dvaadvacet žáků základních a středních škol. Oceněné soutěžní příspěvky byly letos tematicky velice pestré, týkaly se cizinců žijících v České republice, vztahu k Romům, nárůstu extremismu ve společnosti, handicapovaných lidí či homosexuality. Slavnostní vyhlášení soutěže se již tradičně uskutečnilo v Domě národnostních menšin v Praze.

Kdo vyhrál menšiny mezi námi?

Romea rozdá již poosmé ceny v soutěži Menšiny mezi námi

08.12.2011

V pondělí 12. prosince se uskuteční slavnostní vyhlášení vítězů literárně výtvarné soutěže Menšiny mezi námi, kterou letos již poosmé pořádá občanské sdružení Romea. Předávací ceremoniál s bohatým kulturním programem a zajímavými hosty nejen z řad menšin proběhne od 14:00 v Domě národnostních menšin v Praze.

Romea rozdá již poosmé ceny v soutěži Menšiny mezi námi

Uzávěrka soutěže Menšiny mezi námi je prodloužena do 16. listopadu!

07.09.2011

Rádi kreslíte, fotíte, píšete básničky a příběhy nebo děláte rozhovory s lidmi? Pokud ano, přihlaste se do dalšího ročníku naší soutěže!

Uzávěrka soutěže Menšiny mezi námi je prodloužena do 16. listopadu!

ROMEA vyhlásila výsledky soutěže Menšiny mezi námi 2010

27.01.2011

ROMEA, o. s. slavnostně vyhlásila výsledky soutěže Menšiny mezi námi 2010. Vyhlášení a předání cen proběhlo v úterý 7. 12. 2010 v Domě národnostních menšin v Praze. Předávajícími byli známé osobnosti, jako Tomio Okamura, exministr školství a předseda Strany Zelených Ondřej Liška, novinářka Jarmila Balážová.

ROMEA vyhlásila výsledky soutěže Menšiny mezi námi 2010

Seznam oceněných v soutěži Menšiny mezi námi 2009

27.01.2011

Již po šesté rozdalo občanské sdružení ROMEA ocenění v soutěži Menšiny mezi námi za nejlepší výtvarné, literární a fotografické práce. Umělecky mohli svůj názor na menšiny v ČR vyjádřit žáci do 18 let. Vyhlášení vítězů letošního ročníku proběhlo v pondělí 14. prosince 2009 od 15 hodin v Domě pro národnostních menšin v Praze. Server Romea.cz zveřejňuje kompletní seznam oceněných.

Seznam oceněných v soutěži Menšiny mezi námi 2009