Skupina Kale se vrací koncertem v Praze

11.01.2012

Skupina Kale se vrací na hudební scénu, návrat bere jako začátek nové hudební cesty. Po úspěšném koncertu v listopadu 2011 začíná letošní rok znovu koncertem v Balbínově poetické hospůdce na pražských Vinohradech.

Koncert proběhne v sobotu 14.ledna 2012 od 20.00 hodin ,vstupné je 200 korun.

Kapela Kale má za sebou řadu nejslavnějších festivalů po celém světě od Womadu až po Montreaux Jazz Festival. Koncertovala v mnoha evropských zemích, několikrát navštívila USA, Kanadu, Izrael, Indii a mnoho dalších krásných zemí. Tentokrát se Kale představí pražskému publiku. Její koncerty jsou vždy jedinečné a s nezapomenutelnou atmosférou.

„Moc se na vás všechny těšíme. A pro ty, kteří v listopadu na našem koncertu nebyli, je na naší stránce KALE malá ochutnávka a taky naše písničky,“ píše kapela na své facebookové stránce.

Ukázky z tvorby skupiny Kale najdete na její facebookové stránce http://www.facebook.com/profile.php?… a na webu Bandzone.cz: http://bandzo­ne.cz/kale.

UPOZORNĚNÍ: Volných míst není mnoho, proto je nutná rezervace na stránce Balbínovy poetické hospůdky: www.balbinka.cz. Vstupenky si můžete vyzvednout osobně nebo zavolat na telefon 723 889 143 (uvedený na plakátu) a dohodnout si jejich převzetí před koncertem přímo na místě.

KDO: skupina KALE
KDY: 14. ledna, od 20.00 hodin
KDE: Balbínova poetická hospůdka, kterou najdete v Balbínově ulici 6, Praha 2, Vinohrady
Telefon: 723 889 143
E-mail: balbinka@balbinka.cz
Web: www.balbinka.cz